středa 15. října 2014

Blogerský tak aneb jak to mám s blogem já

Hezké odpoledne!

Dnes se hlásím jen na skok s tagem, který vám přiblíží mé blogování a nechá vás nahlédnout do mého soukromí. Vlastně ukázat někomu svůj psací stůl je dost intimní záležitost, nemyslíte? Podle mého to vypovídá o člověku mnohé a dá se z toho vyčíst hodně ;-) Přeji příjemné počtení!


Kolik času denně trávíš úpravou a psaním článků?

-Tak já články nepublikuji denně, to vám asi neuniklo. A tím, že ve škole trávím veškerý čas a vracím se domů za tmy, fotky fotím jen o víkendech a články pak píši dodatečně, večer.

Utrácíš nebo šetříš?
-No, co myslíte? S blogem šetřit nejde a samotné blogování vás nakupovat přímo nutí :o)

Kdy je pro tebe nejjednodušší blogovat?
-V neděli si na to vyhrazuji chvilku po obědě nebo k večeru, v týdnu články píši tak nějak jak mi to vyjde, většinou ale na poslední chvíli večer, kdy ze sebe vymačkávám poslední zbytky energie.

Co ti dělá psaní za počítačem pohodlným?
-No, tak toho je spousta. V první řadě je to pořádek. Sice mi to nevychází vždy, ale ve většině případů psaní článků ano. Pak tlusté ponožky, pohodlný outfit, svíčku, horký zelený čaj, něco dobrého...

Jak dlouho připravuješ příspěvky?
-Pamatuji si, jak jsem nad svými prvními články trávila hodiny i celá odpoledne. Bylo to proto, že jsem nebyla zvyklá psát a nevěděla jsem, co psát. Teď mi to většinou jde pěkně od ruky a překvapivě nejlépe mi to píše když už je pozdě, jsem unavená a strašněmoc pospíchám.

Jedna otázka, kterou bych do tagu ráda zařadila je focení. Často se mě na toto téma ptáte a fotky mi chválíte, čehož si mooc cením! Fotím Canonem 550D se setovým objektivem, nebo pevnou padesátkou. Já fotky upravuji ve photoshopu. Outfity mi fotí fotograf a upravuje je na  profi úrovni - takže nejdříve Camera raw a následně také Photoshop.


Máte také blogový deník, do kterého si píšete všechny myšlenky, které se blogu týkají?
-Tahle otázka opět do tagu nepatří, ale přijde mi zajímavá. Já ano a asi bych se bez něj už neobešla. Je sice plný malůvek a spousty myšlenek, v mém virtuálním světě je však nepostradatelný!

Jaký je tvůj nejhorší makeupový zlozvyk?
-No, já asi žádný nemám. Nehty jsem si nikdy v životě nekousala, řasenku si při učení nedrolím z řas, spát chodím vždy odlíčená, ať se děje co se děje.. Jsou ještě vůbec nějaké? Jaké máte vy?

Jakým citátem by se měl svět řídit?
-Dost blbá otázka ale když už na to přišlo, tak asi nechovej se k druhým tak, jak bys nechtěl, aby se oni chovali k tobě. Je to i heslo, které si občas v duchu opakuji sama sobě. To by pak asi všechno bylo lepší :-)

Jak dlouho ti trvá, než se vypravíš ven?
-Do školy vstávám tak hodinu předem a chodím pěšky. Takže tak 40 minut na snídani, přípravu svačiny, výběru oblečení, líčení a česání. Když se chystám na něco důležitého, tak podstatně déle, klidně i hodiny.

Kdo je tvůj oblíbený blogger?
-Nevím, na takovéhle otázky neodpovídám ráda. Mám je vypsané v postranním panelu na blogu a nejraději mám inspirativní blogy plné hezkých věcí, radostí a dokonalých fotek :-)

Na co se těšíš v příštím roce?
-Na maturitní ples, na své maturitní šaty, na výběr doplňků a líčení k nim, na pocit, až odmaturuji, na oslavy po maturitě, na dvacetiny (panebože, to už mi bude tolik?!), na léto, na dovolenou, je toho moc!

Co máš právě na sobě?
Chlupaté ponožky, pruhované tílko, tepláky :-D

Na co jsi nejvíce hrdá?
-Na to, že jsem jaká jsem, na to, že bloguji, baletím, studuji, ..

Budu moc ráda, když budete v tagu pokračovt a dáte mi sem třeba i odkaz :-)

Budu se těšit na komentáře a přeji krásný zbytek týdne! K.
22 komentářů:

 1. Moc hezký TAG :). Je super, že si sama se sebou spokojená, lidi by si měli vzít příklad :).

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkný tag, já taky nemám žádné kosmetické zlozvyky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezký tag, už jsem jich pár četla i viděla na youtube! tvůj stůl je krásný, čistý a zorganizovaný! www.beautypusinka.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. Stůl je moc čistý a uklizený, na dívku tvého věku

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, já jsem si nedávno blogger tak vymýšlela, moje otázky tu: https://www.youtube.com/watch?v=e-Dy9VVK5K4&list=UUBixEi581u3J-OvYaHrjxmA :)

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi povedený :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Takový pořádek bych na stole taky chtěla mít! :D :) Dobré otázky, tag mě moc bavil :)

  OdpovědětVymazat
 8. Perfektný tag. Prečítaný na jeden nádych :D

  *GIVEAWAY*

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělý článek! Nechala jsem se inspirovat :-).

  http://monrevemi.blogspot.cz/2014/10/blogger-tag.html

  OdpovědětVymazat
 10. Tagy väčšinou nečítam, no tento som musela, pretože je naozaj skvelý! ♥
  The city of fashion

  OdpovědětVymazat
 11. Stôl pod oknom, na ňom svetlý notebook (obklopený nielen písacími potrebami, ale aj kozmetikou:-), plastový pohárik od kávy (v ktorom ja mám namiesto štetcov vatové tampóniky:-) a myslím, že vidím aj nejakú tubičku od Alverde... my dve skrátka musíme byť nejaké vzdialené príbuzné:-)). No tomu môjmu stolu chýba ešte to tvoje čarovné zrkadielko, biela lampa s mašličkou a ružový kvetináč na okne... krásne je u teba, Kristine!♥ :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Taky jsem si na blogování dříve vyhrazovala neděli. Nyní si vždy v neděli připravuju, o čem bych tak v týdnu mohla psát :-). Hezký tag.

  OdpovědětVymazat
 13. pěkné.. a nedá mi to se nevyjádřit k fotkám.. přestože sleduju hodně blogů, myslím, že Tvoje fotky patří k nejlepším! :)

  OdpovědětVymazat
 14. Ohhh… ABSOlutely amazing: LOVE!!! And you’ve got a gorgeous blog dear: FOLLOW YOU right now!!! ;)
  Check out & follow my blog too --- I’ll be waiting for you!!!

  *Keep in touch ;)
  ABSOkisses!!! Fanny J. ABSOmarilyn

  Google+ | Facebook | Instagram | Twitter | Bloglovin'

  OdpovědětVymazat
 15. To s těma Starbucks kelímkama je moc dobrý nápad :)

  OdpovědětVymazat
 16. Jste všechny skvělé, děkuji za váš čas! :-*

  OdpovědětVymazat
 17. Máš krásný stůl! :) Pěkný tag ! :)

  OdpovědětVymazat